Oferty pracy

Logotyp

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem oferty szkoleniowo-usługowej, firma ADEPT prowadzi stały nabór nauczycieli, wykładowców oraz trenerów szkoleń specjalistycznych.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie CVlistu motywacyjnego na adres: ewa.trafalska@adept.info.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o  ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

trener

cała Polska, pomorskie

Data ważności ogłoszenia:

01.01.2020

Opis stanowiska:

Wykładowca, trener szkoleń specjalistycznych

Wymagania:

Doświadczenie, wyższe wykształcenie

Oferujemy:

Zlecenia na umowę o dzieło

Forma kontaktu:

Mój panel

Dodaj nowy moduł

Masz już konto? Zaloguj się do portalu za pomocą formularza.
Jesteś nowym użytkownikiem? Zarejestruj się w jednym prostym kroku.

Innowacyjna gospodarka

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą Przyszłość.

Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1:
Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej

realizacja: Netizens Peppermint