Wyszukiwanie

wyszukiwanie zaawansowane >

Diagnoza Diagnozy

Carrot

Carrot
  • Autor: Ensize Consulting Group
  • Czas realizacji: 10 minut
  • Licencja: Ensize AB
  • Cena diagnozy: 146.11 zł
  • Powyższa cena zawiera 5% rabat dla użytkowników portalu Treco.
    Cena regularna - 153.80 zł brutto

  • Pobierz diagnozę do własnego, nieograniczonego użytku, wykup dostęp.

    Bezpieczeństwo zapewnia: Płatności

Carrot to zaawansowane narzędzie służące do diagnozy czynników motywujących, które wpływają na nasze zaangażowanie i chęć do wykonywania określonych działań. Analiza jest oparta na pracy niemieckiego filozofa, dr. Eduarda Sprangera - „Types of Men”, opublikowanej w 1928 r.

Carrot opisuje 7 czynników, które wpływają na nasze zachowanie, są one przedstawione hierarchicznie - według indywidualnych wyników. Wspomniane wartości to: Wiedza, Pragmatyzm, Finanse - Ekonomia, Samorealizacja, Szacunek, Etyka - Moralność i Władza. Raport pokazuje indywidualne dla każdego czynniki motywujące, standardowe oznaczenie poszczególnych czynników, ich mocne i słabe strony oraz podpowiada, jakimi działaniami możemy zwiększyć naszą motywację.

Jest to bardzo dokładne narzędzie psychometryczne, opracowane przy współpracy z psychologami i konsultantami biznesu. Dostępne jest po zalogowaniu się na stronie internetowej - użytkownik otrzymuje link, login i hasło, a po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania raport przesyłany jest na jego adres mailowy.  

Jakie daje korzyści?

Analiza Carrot pozwala nam zrozumieć, dlaczego robimy pewne rzeczy w taki, a nie inny sposób, pokazuje, że różni ludzie mają odmienne systemy wartości i że nie ma jednego najlepszego. Dzięki niej możemy zrozumieć podłoże wielu konfliktowych sytuacji i zrozumieć osobę działającą w inny sposób - mającą inny system postaw.

Z punktu widzenia zarządzania zespołem analiza poprawia komunikację i wzajemne zrozumienie, pozwala lepiej dopasować odpowiednią do danego zadania osobę i łatwiej do niej dotrzeć. Pomaga dobrać odpowiednie systemy motywujące do konkretnych pracowników, a także, korzystając ze znajomości ich postaw, pozwala sprawić, by korespondowały one z wartościami przedsiębiorstwa - a przecież wtedy praca daje nam najwięcej satysfakcji.

Raport: 

Raport w formacie PDF. zostanie przesłany do Użytkownika za pomocą wiadomości e-mail w ciągu 3 dni roboczych po wypełnieniu analizy.

Przy zakupie kilku analiz Carrot na życzenie możecie otrzymać Państwo bezpłatnie raport grupowy dla wybranych uczestników badania.

Istnieje również możliwość połączenia analizy stylu motywacji Carrot z analizą komunikacji Puzzle DISC (kombinacja Puzzle DISC & Carrot) - dzięki temu obydwie analizy można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

W plikach do pobrania, znajdą Państwo przykładowy raport Diagnozy Carrot.

Pozostałe narzędzia autora opublikowane na Treco

Diagnoza:

- Kombinacja Puzzle DISC & Carrot  (Komunikacja, motywacja, osobowość)
- Boomerang (Efektywność osobista, kompetencje)
- Puzzle DISC (Komunikacja, osobowość)
- Puzzle DISC 360° (Komunikacja, osobowość)
- Termometr (Atmosfera, komunikacja)

Dolacz do nas

Mój panel

Dodaj nowy moduł
Treco | logo

Zaloguj się lub zarejestruj

Masz już konto? Zaloguj się do portalu za pomocą formularza.
Jesteś nowym użytkownikiem? Zarejestruj się w jednym prostym kroku.

Innowacyjna gospodarka

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą Przyszłość.

Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1:
Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej

realizacja: Netizens Peppermint