Wyszukiwanie

wyszukiwanie zaawansowane >

Artykuły Artykuły

 • Pierwsze wrażenie w rekrutacji - ufać czy nie?

  30.04.2015

  Zdarza się, że już w pierwszej minucie spotkania z kandydatem do pracy, mamy pewne przemyślenia, które mogą rzutować na cały proces rekrutacyjny. Warto zatem wiedzieć, jak interpretować i od czego zależy pierwsze wrażenie.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Strategiczny wymiar zarządzania personelem

  28.04.2015

  Obserwując przenikanie istoty HR do wszystkich innych obszarów zarządzania, takich jak marketing, sprzedaż, produkcja czy nawet finanse oraz śledząc trendy praktyki zarządzania biznesem, można by zaryzykować stwierdzenie, że zarządzanie potencjałem ludzkim jest obecnie dziedziną najmodniejszą i najszybciej rozwijającą się.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Nowy model komunikacji

  23.04.2015

  Internetowe fora pracownicze zmieniają to, w jaki sposób firmy komunikują się z otoczeniem. Tworzone niezależnie od oficjalnych firmowych mediów i często na przekór zarządzającym, mają duży wpływ na wizerunek organizacji.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Konsekwentne decyzje

  21.04.2015

  Kadra kierownicza powinna trzymać się powziętych decyzji i nie pozwalać na ich rozmywanie. Proces kierowania często cechują sytuacje, w których po podjęciu decyzji przez zespół, jeden z jego członków mimo wszystko udaje się do szefa. Decyzja jest więc omawiana ponownie.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Mądra integracja jako sposób na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy

  16.04.2015

  Wartość firmowych wyjazdów integracyjnych jest czasami kwestionowana w prasie i na forach internetowych. Wątpliwości dotyczą celowości takich przedsięwzięć.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Mowa jest srebrem, a milczenie - złotem, czyli zasady aktywnego słuchania

  14.04.2015

  Skupiając się zazwyczaj na retoryce słów, umiejętności kwiecistego wysławiania się, zapominamy bądź pomijamy równie istotną zdolność, jaką jest umiejętność słuchania rozmówców.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Mowa ciała rekruterów - jak ją odczytać?

  09.04.2015

  Poradników na temat tego, jak zachowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, by świetnie wypaść są setki. Czy wiesz jednak, jak odczytać mowę ciała osoby, która przeprowadza z Tobą wywiad rekrutacyjny?

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Marketing miękki i pachnący

  07.04.2015

  Rynek i marketing to orgia witalności, rewolucja kontrintelektualna, która wyzwala zmysły spod wielowiekowej dominacji rozumu.

  Ocena:
  Ocena: 0/6
 • Twórcze negocjacje

  02.04.2015

  Ludzie, kiedy mają do rozwiązania sytuację trudną, jakiś problem lub konflikt, najchętniej uciekają się do najprostszych środków i metod postępowania. W pierwszej kolejności stosują siłę. Kiedyś wyciągano maczugi i okładano się nimi, aż do wyczerpania argumentów.

  Ocena:
  Ocena: 6/6
 • Dobre szkolenie? - Szkolenie rentowne

  31.03.2015

  Myślimy zawsze, jak wiele umiejętności brakuje naszym pracownikom. Chcemy to zmienić - inwestujemy w nich. Nie zawsze jednak zlecone szkolenie okazuje się opłacalne. Kiedy szkolenie przynosi zyski?

  Ocena:
  Ocena: 0/6
Dolacz do nas

Mój panel

Dodaj nowy moduł
Treco | logo

Zaloguj się lub zarejestruj

Masz już konto? Zaloguj się do portalu za pomocą formularza.
Jesteś nowym użytkownikiem? Zarejestruj się w jednym prostym kroku.

Innowacyjna gospodarka

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą Przyszłość.

Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1:
Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej

realizacja: Netizens Peppermint