treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

najlepsze myszki gamingowe
Technologia

Bez kompromisów: 3 najlepsze myszki gamingowe A4 Tech Bloody

Według porównywarki cenowej E-Katalog, A4Tech zajmuje zaszczytne drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych producentów myszek komputerowych na polskim rynku, ustępując jedynie liderowi branży, firmie Logitech. Jedną z najpopularniejszych linii tajwańskiej marki na koniec 2023 roku jest seria A4 Tech Bloody, która obejmuje ponad 50 modeli manipulatorów gamingowych. Opowiemy o najpopularniejszych z nich.

A4Tech Bloody A60

Niedroga, ale dość progresywna mysz wyposażona w przełączniki optyczno-mechaniczne Light Strike. Zapewniają one błyskawiczną reakcję (zaledwie 0,2 ms), pozwalając być zawsze o krok przed przeciwnikami. A4 Tech Bloody A60 ma w pełni symetryczną obudowę, ale design urządzenia zdradza jego przynależność do gamingowego stylu.

Powierzchnia robocza myszki posiada nadruk w postaci odcisku dłoni, dodatkowo podświetlany szeroką paletą barw (podświetlenie ARGB). Przełączniki mają imponującą żywotność 50 milionów kliknięć, a kółko zaprojektowano na 1 milion pełnych obrotów. Bloody A60 posiada łącznie 7 programowalnych przycisków, w tym 2 boczne. Rozdzielczość czujnika można regulować w zakresie od 800 do 4000 DPI, a częstotliwość odpytywania może osiągnąć 125/250/500/1000 Hz. Czujnik bez problemu radzi sobie z gwałtownymi przyspieszeniami rzędu 20G.

Według porównywarki cenowej E-Katalog, cena myszy A4 Tech Bloody A60 w sklepach internetowych w Polsce waha się od 90 do 160 złotych.

najlepsze myszki gamingowe

A4Tech Bloody W90 Pro

Mysz dla graczy z regulowanym podświetleniem RGB i długą żywotnością. Wyposażona w gumowane kółko przewijania, podwójnie powlekane przyciski, metalowe nóżki zapobiegające tarciu i mikroprzełączniki o żywotności do 50 milionów kliknięć. Nóżki W90 Pro zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać do 300 kilometrów.

W90 Pro zbudowana jest wokół sensora optycznego PixArt 3389, który ma świetne specyfikacje: 16000 DPI, 12000 FPS, 400 IPS, maksymalne przyspieszenie 50 G. Możesz dostosować wysokość odbicia (LOD) i zaprogramować klawisze zgodnie z własnymi potrzebami.

Cena w sklepach internetowych wynosi od 130 do 200 zł.

najlepsze myszki gamingowe

A4Tech Bloody W95 Max Sports

Nowy model od A4Tech (2023), dostępny w trzech kolorach: żółtym, czerwonym i białym. Posiada wzmocnione metalowe nóżki, regulowane podświetlenie z różnymi efektami świecenia, 6 programowalnych przycisków i dwa kółka, z których jedno może być używane do przewijania w poziomie lub powiększania. Czułość sensora można regulować w zakresie od 100 do 12000 DPI, a maksymalne przyspieszenie myszy sięga 35G.

Cena w sklepach internetowych wynosi od 120 do 140 zł.

najlepsze myszki gamingowe

Materiał zewnętrzny

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.