treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

Co warto wiedzieć o oprogramowaniu szpiegowskim?
Akcesoria

Co warto wiedzieć o oprogramowaniu szpiegowskim?

Odkąd na rynku pojawiły się programy szpiegujące, sukcesywnie zdobywają zainteresowanie coraz większych grup odbiorców. Można je instalować zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. 

1. Jakie funkcje ma oprogramowanie szpiegowskie?

2. Oprogramowanie szpiegujące pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego dziecka i nie tylko

Jakie funkcje ma oprogramowanie szpiegowskie?

Jak można wykorzystać oprogramowanie szpiegowskie? Otóż jest to doskonałe narzędzie służące do kontroli rodzicielskiej zarówno do monitorowania telefonu jak i komputera. Mogą też przechwytywać zrzuty ekranu jak i obrazy pochodzące z kamer internetowych w czasie rzeczywistym.

Takie oprogramowanie szpiegujące znajdziesz zarówno do śledzenia telefonu, przeglądania poczty elektronicznej oraz tego, jakie są przeglądane strony internetowe. Można też liczyć na wykonywanie kopii wysłanych smsów i mmsów. Na uwagę zasługuje też możliwość nagrywania rozmów telefonicznych oraz sporządzanie historii zrealizowanych połączeń. Tryb ukrytego dyktafonu, czyli nagrywanie dźwięków z otoczenia również zyskuje wielu entuzjastów.

Te aplikacje doskonale sprawdzą się zarówno do śledzenia telefonów z systemem android jak i apple.

Oprogramowanie szpiegujące pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego dziecka i nie tylko

Zależy Ci na tym, aby zatroszczyć się o bezpieczeństwo swojej pociechy? Jeśli tak, koniecznie zainstaluj na smarftonie swojego dziecka oprogramowanie szpiegowskie. Jeżeli chcesz poznać wskazówki, które pozwolą Ci jak najlepiej zadbać o komfort swojej pociechy, koniecznie obejrzyj film Jana Fabiańczyka o bezpieczeństwie dzieci w Internecie.

Włączenie lokalizacji pozwoli Ci zweryfikować, gdzie znajduje się Twoja pociecha bez konieczności wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności w telefonie. 

Z kolei instalacja takiego oprogramowania w firmie wymaga poinformowania pracowników o tym przedsięwzięciu. Monitoring komputerów i telefonów nie wymaga pisemnej zgody od użytkowników wyłącznie w przypadku osób poniżej 18 roku życia.

Na rynku znajdziesz wiele aplikacji szpiegowskich. Warto poświęcić czas na to, aby znaleźć program dedykowany do konkretnych potrzeb. Porównaj dostępne funkcje i przekonaj się, że taka aplikacja może pomóc w zaopiekowaniu się Twoją pociechą w ramach narzędzia do kontroli rodzicielskiej. Skorzystaj z atutów oferowanych przez współczesne aplikacje na urządzenia mobilne. To Twój wkład w bezpieczeństwo dziecka, dlatego warto zapoznać się z możliwościami oferowanymi przez takie aplikacje.

Materiał zewnętrzny

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.