treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

Iphone Refurbished
RTV i AGD

Iphone Refurbished – czy warto kupić telefon powystawowy?

Tego modelu telefonu nie trzeba nikomu przedstawiać. Telefony Iphone od lat słyną z wyjątkowego designu, pięknej kolorystyki, wielu przydatnych funkcji i nowoczesnej technologii. Niestety Iphone słyną również z wysokiej ceny. Wiele osób marzy o takim telefonie, jednak ich cena sprawia, że trzeba z nich zrezygnować. Jakie są alternatywy, by stać się posiadaczem tego wyjątkowego modelu i nie wydać przy tym fortuny? Poniżej kilka przydatnych wskazówek.

Telefony powystawowe – co warto o nich wiedzieć?

Nie każdy wie, że w większości sklepów elektronicznych, w których sprzedawane są telefony z jabłkiem, można je kupić o wiele taniej. Iphone powystawowe potrafią kosztować w wielu sklepach RTV/AGD nawet do kilkuset złotych taniej. Absolutnie nie trzeba się obawiać tego zakupu, gdyż telefon jest nowy, został kompleksowo przetestowany i co najważniejsze posiada on bezpłatną co najmniej 12-miesięczną gwarancję. Czym jednak ten model różni się od telefonu, który jest na półce? Telefon jak wspomniano wyżej, był na wystawie w sklepie, co oznacza, iż mógł być wielokrotnie uruchamiany i dotykany przez klientów. Zazwyczaj sprzedawcy dbają jednak o to, by model ten nie został uszkodzony w żaden sposób, dlatego też na tego typu telefonach jest zawsze sporo zabezpieczeń.

Iphone Refurbished, czyli Iphone odnowione

Coraz częściej w sklepach internetowych można znaleźć Iphone odnowione, które sprzedawcy oferują w naprawdę korzystnych cenach. Osoby, które chcą kupić starszy model np. Iphone 8 mogą znaleźć go w przedziale już od 1500 – 1800 zł. W tego typu sklepach znajdą się także najnowsze modele, jak np.: Iphone X, czy Iphone 11, w których to dokonano drobnych napraw (np.: wymiany baterii), dzięki czemu zainteresowani kupią je nawet za połowę ceny nowego modelu.

Czy trzeba obawiać się takiego zakupu z drugiej ręki?

Zdecydowanie nie. Osoby, które zdecydowały się na telefon powystawowy lub odnowiony zgodnie twierdzą, iż w ten sposób można stać się właścicielem naprawdę nowoczesnego i prestiżowego modelu telefonu i nie wydać przy tym kilku tysięcy. Co ważne, kupując telefon ze sprawdzonych sklepów, klienci otrzymują wszelkie niezbędne dokumenty do niego i gwarancję, dlatego też nie muszą się oni obawiać, iż telefon przestanie działać po kilku miesiącach. Ponadto, można także liczyć na rzetelna informację dotyczącą stanu zakupionego telefonu, dzięki czemu kupujący jest świadomy, co zostało w nim naprawione (w przypadku modeli odnowionych). Warto więc zainteresować się sklepami, w których można kupić naprawdę modne, nowoczesne i doskonałe pod względem technicznym telefony z drugiej ręki.

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.