treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

Lifestyle

Jak wysyłać tanio i bezpiecznie kurierem w Polsce?

Połączenie dobrej ceny z jednocześnie dobrze wykonaną usługą to najlepszy duet. Jednak często ciężko osiągnąć taką właśnie równowagę. Trzeba poświęcić więcej czasu na znalezienie tak korzystnej oferty. Patrząc pod kątem wykonanej pracy a opłacalności danej usługi – warto to zrobić. Dziś pomożemy w mozolnych poszukiwaniach i przyjrzymy się cenom i jakości kurierów w Polsce. Tanie przesyłki kurierskie, a jednocześnie szybkie i sprawdzone? Tak, to możliwe!

Tanio czy dobrze? Co jest najważniejsze przy wyborze kuriera?

Zacznijmy od kwestii, która jest czasem ważniejsza od samej ceny danej usługi. Mowa tu o jakości. Kurierzy powinni pełnić swoje usługi naprawdę rzetelnie. Tak, aby przesyłki kurierskie docierały w dane miejsce szybko, bezpiecznie i bez komplikacji. Dlatego właśnie cena nie jest tu najważniejsza. Dopiero w połączeniu z wysoką jakością pełnionych usług ma to sens. Dlatego tanie przesyłki kurierskie powinny być sprawdzone. Najlepiej zapoznać się z opiniami innych konsumentów. Gdzie znaleźć takie informacje? Pomocny jak zawsze będzie Internet, a także badania jakości. 

Co Polacy myślą o rynku przesyłek kurierskich w Polsce?

W reprezentatywnej grupie polskich Internautów zostało przeprowadzone badanie. Dotyczyło ono wielu kwestii związanych z rynkiem przesyłek kurierskich w Polsce. Pytano o preferowaną formę dostawy, o nadawanie paczek oraz o rzeczy stricte związane z różnymi firmami działającymi w naszym kraju. Badanie przeprowadził znany instytut badawczy Kantar Millward Brown. Co wykazało? Że połączenie tani kurier + jakość jest możliwe! Dodatkowo takie właśnie połączenie było najczęściej wskazywaną opcją w ankiecie. Jak dokładnie prezentowały się wyniki? Poznaj je i wysyłaj taniej!

Tani kurier i dobra jakość – jak to osiągnąć?

Kluczowym pytaniem w ankiecie było to, jaką formę dostawy najczęściej wybierają Polacy. Wynik był jednoznaczny – aż 80% wybrało opcję dostawy do paczkomatu! Tani kurier InPost oferuje bezpieczne i szybkie dostawy do miejsc w całej Polsce. Dzięki bogatej sieci paczkomatów możemy zamówić paczkę praktycznie wszędzie w kraju. InPost może pochwalić się także sukcesem w innych kategoriach w badaniu. Świadomość spontaniczna konsumentów pokazała, że tylko ta marka z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalna! Inne firmy kurierskie niestety zaliczyły spadek w tym przypadku. Świadczy to o dobrych działaniach marketingowych, ale także rozwojowych. Wysyłaj taniej w InPostem, ale jednocześnie wygodnie i bezpiecznie!

Wysyłka paczkomatem – czy warto z niej korzystać?

Wysyłka paczkomatem obecnie jest dziecinnie prosta. Mamy do dyspozycji aplikację mobilną, w której nadawanie, jak i odbieranie przesyłki odbywa się sprawnie i szybko. Nie musimy już nawet korzystać z menu dostępnego na ekranie paczkomatu! W łatwy sposób możemy śledzić drogę przesyłki i otrzymać powiadomienie, gdy będzie już gotowa do odbioru. Warto więc zaufać paczkomatom, o czym świadczy wybór polskich internautów. Na pewno nie zawiedziemy się na tej opcji. 

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.