treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

Jak zadbać o swój kręgosłup
Dom

Jak zadbać o swój kręgosłup pracując przed komputerem? Kilka rozwiązań dla każdego.

Wiele z nas pracuje w biurze, przy komputerze. Niezależnie od tego, czy nasze biuro znajduje się w naszym własnym domu, czy wielkim biurowcu, musimy zadbać o nasz kręgosłup. Ten, jest bardzo nadwyrężony, kiedy non stop siedzimy, schylamy się do komputera itp. Po zaledwie kilku godzinach mogą doskwierać nam bóle i dyskomfort, co dopiero po wielu tygodniach. Można jednak tego uniknąć, dbając o odpowiedni fotel. To na nim spędzamy długie godziny w pracy przy komputerze. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych rodzajów, z którymi warto się zapoznać.

Świetny fotel dla programisty przyda się w codziennej pracy

Programista to świetny, przyszłościowy zawód. W obecnych czasach, dla wielu osób jest to wręcz marzenie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi przed monitorem. To ogromne poświęcenie kręgosłupa, który w takich chwilach naprawdę cierpi, a skutki tego mogą być odczuwalne w przyszłości. Warto w nią zainwestować kupując specjalny fotel dla programisty. Jest dostosowany do potrzeb tych, którzy muszą spędzać na nim naprawdę wiele czasu. Posiada innowacyjny system, który pozwala na automatyczne dopasowanie fotela do wagi, wzrostu, a także stylu siedzenia. Do tego jest naprawdę designerski.

Dla zdrowych i chorych – fotel ortopedyczny pomoże w walce z bólem

Co jeśli już mamy problemy z kręgosłupem – mniejsze lub większe, a musimy pracować przy biurku? Najlepszym rozwiązaniem będzie porządny fotel ortopedyczny. Ten będzie zarówno dobrym rozwiązaniem dla osób ze stwierdzonymi schorzeniami kręgosłupa, jak i dla osób, którym od czasu do czasu doskwiera ból. To niestety skutek uboczny spędzania czasu przy biurku i skarży się na niego wiele osób. Jest nie tylko wygodny, ale również eliminuje ból oraz dyskomfort. Na wiele sposobów można dopasować siedzenie oraz oparcie, aby było zdrowo i wygodnie.

Czy masz już swoje krzesło ortopedyczne do biura

Praca powinna nie tylko przynosić zyski, ale i komfort życia. Jeśli non stop, pracując, doskwiera nam ból kręgosłupa – to wręcz niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem do naszego biura może okazać się krzesło ortopedyczne, które stworzone zostanie specjalnie pod wzrost klienta. Dzięki temu będzie on idealnie dopasowany do sylwetki. To produkt medyczny, którego właściwości zostały potwierdzone naukowo. Można stosować je zarówno profilaktycznie, aby uniknąć powikłań, a także leczniczo, aby wyleczyć wszelkie dolegliwości kręgosłupa. To pozwoli znów cieszyć się pracą i życiem.

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.