treco.pl

– rtv i agd, technologie, IT

dekorowanie salonu
RTV i AGD

Modne dodatki do salonu

Aranżacja mieszkania, które jest naszą własnością, jest bardzo ważna. Dla nas samych i dla naszego samopoczucia. Powinniśmy w 100% czuć, że wymarzone lokum odzwierciedla naszą osobowość i gust. Gdy już zdecydujemy się na styl, w jakim będzie utrzymany nasz dom i wyremontujemy go zgodnie ze swoimi założeniami, równie ważne jest wzbogacenie wnętrza gustownymi dodatkami. Dla jednych mają one większe znaczenie, inni wolą iść w stronę minimalizmu. Niemniej jednak nawet w surowych aranżacjach nie brakuje takich akcesoriów jak: oświetlenie, obrazy na ścianach, czy rośliny doniczkowe. Jakie dodatki do salonu są szczególnie modne?

W ostatnim czasie istną furorę robią globusy dekoracyjne. Występują one w różnych formach: jako rozkładane barki, w których można trzymać alkohol lub źródło światła. Sklepy oferują zarówno modele utrzymane w kolorystyce retro, jak i wersje kolorowe z wyraźnym podziałem geograficznym państw. Taka lampa daje przyjemne, ciepłe światło i wspaniale wpasowuje się w każdy styl dekoracji wnętrz.

Dekorowanie salonu obrazami naściennymi chyba każdy z nas ma za sobą. Raczej rzadko spotyka się domy, w których ściany dużego pokoju pozostają puste. Obecnie bardzo modne są tryptyki, a więc nowoczesne, trzyczęściowe obrazy stanowiące jedną całość. Może być to powiększona fotografia, grafika lub dzieło słynnego malarza. Wybór należy do nas.

Popularne przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Wyznacznikiem dobrego smaku są nieco drobniejsze elementy zdobiące salon, a należą do nich: mosiężne klepsydry, wazony stojące i aksamitne pufy. Do łask wracają również dywany.

risdekoracje.pl