treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

życzenia na ślub
RTV i AGD

Pamiątka na całe życie – księga gości na weselu

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla pary zakochanych w sobie ludzi. Tego dnia przysięgają sobie wieczną miłość, wierność i uczciwość. Każdy ze zgromadzonych na uroczystości gości pragnie obdarzyć ich szczególnym prezentem. Pieniądze w kopercie, kosz owoców, butelka wina, czy bukiet balonów z helem to taktowne podarunki. Warto jednak postawić na coś, co ma wartość sentymentalną.

Świadkowie pary młodej powinni zadbać również o detale przyjęcia. Jednym z nich jest pamiątkowa księga gości, do której mogą wpisać się wszyscy uczestnicy zabawy. Życzenia na ślub z osobistą dedykacją odczytane przez małżonków po kilku latach? To cudowny prezent, do którego można wracać co jakiś czas i który zawsze wywołuje na twarzy uśmiech.

Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie na wesele aparatu typu polaroid, który zapewnia uzyskanie natychmiastowych zdjęć. Fotografie można wkleić bezpośrednio do księgi gości ustawionej przy wejściu na salę weselną. Goście kartkując ją i natrafiając na zdjęcie siebie samych, mogą podpisać się pod zdjęciem i załączyć osobiste życzenia.

Kamerzysta i fotograf wynajęci na wesele również uwieczniają piękne i wzruszające chwile przyjęcia. Często są one jednak pozowane. Rodzina i przyjaciele świeżo upieczonych małżonków widząc na horyzoncie osobę z profesjonalnym sprzętem, przestają zachowywać się naturalnie. Zdjęcia polaroidowe to idealny sposób na utrwalenie spontanicznego zachowania zgromadzonych osób. Można być pewnym, że obok takiego upominku żadna para młoda nie przejdzie obojętnie.

artsrebro.pl
Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.