treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

samsung
RTV i AGD

Samsung Galaxy M. Prosta i szybka droga w stronę innowacji 5G

Oczekujesz od nowego smartfona najwyższej wydajności, funkcjonalności oraz nowoczesnych rozwiązań z łącznością 5G włącznie, a to wszystko w rozsądnej cenie? Poznaj serię smartfonów Samsung Galaxy M z 5G i sprawdź, który model pasuje do Twojego stylu życia.

Ponadprzeciętna wydajność oraz ośmiordzeniowy procesor w Galaxy M53 5G

Granie w mobilne gry, słuchanie muzyki najwyższej jakości, praca na wielu dokumentach czy przeglądanie sieci, serwisów społecznościowych itp. To wszystko wymaga sporej wydajności od smartfona, aby działało płynnie i bezproblemowo. Z Samsung Galaxy M53 5G zapomnisz o czymś takim, jak konieczność usypiania aplikacji czy czyszczenia pamięci RAM, by wszystko działało płynnie i bez zacięć. Nieważne, czy robisz jedną czy wiele rzeczy naraz, Galaxy M53 5G pozwoli Ci na wzrost wydajności dzięki zaawansowanemu procesorowi Octa-core i nawet do 6 GB/8 GB pamięci RAM. Samsung Galaxy M53 5G inteligentnie rozpoznaje, jak korzystasz z telefonu, aby zapewnić dodatkową wirtualną pamięć RAM – by płynniej uruchamiać aplikacje i usprawnić wielozadaniowość[1]. Do tej pory nie wystarczało Ci miejsca na Twoje dane? Teraz możesz przechowywać więcej swoich ulubionych treści dzięki 128 lub 256 GB wbudowanej pamięci na dane, którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD o pojemności do 1 TB.

Świetny, klasyczny wygląd i magia kolorów w Galaxy M23 5G

Nowy Samsung Galaxy M23 5G to nie tylko świetna wydajność za sprawą ośmiordzeniowego procesora, pojemność na dane, szybka łączność dzięki 5G, ale również nienaganny styl i jakość wykonania. Doskonały design Galaxy M23 5G obejmuje delikatnie zaokrąglone brzegi i prostą formę kryjącą minimalistyczną obudowę potrójnego aparatu. Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych – jasnoniebieskiej, ciemnozielonej i pomarańczowo-miedzianej. Możesz samodzielnie wybrać, która barwa najlepiej do Ciebie pasuje, a gdy zechcesz zmiany, zastosuj dedykowane etui w innym kolorze.

Galaxy M23 5G to także wysokiej jakości wyświetlacz z niezwykle płynną animacją i przewijaniem dzięki odświeżaniu 120 Hz. Poczuj różnicę i poszerz pole widzenia za sprawą wyświetlacza o przekątnej 6,6”[2] w rozdzielczości FullHD+. Dodatkowo częstotliwość odświeżania wynosząca 120 Hz zapewnia płynność wyświetlanych obrazów niezależnie od tego, czy grasz, oglądasz ulubione treści w Internecie, czy po prostu scrollujesz serwisy społecznościowe. Samsung Galaxy M to smartfony, które sprostają Twoim wymaganiom.

 Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] *Modele wyposażone w 8 GB RAM obsługują do 8 GB pamięci wewnętrznej, a modele wyposażone w 6 GB RAM obsługują do 6 GB pamięci wewnętrznej, która może być używana jako pamięć wirtualna w celu zwiększenia wydajności aplikacji.

[2] Mierzony po przekątnej ekran ma 6,6” jako pełen prostokąt i 6,4”, jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.