treco.pl

blog tematyczny o RTV i AGD, technologiach i domu

prezentacja 360 3d
Technologia

Wirtualne spacery w czasach pandemii – dlaczego warto zainwestować w prezentacje 360 i 3D?

Nadeszły naprawdę nieoczekiwana czasy. Nikt z nas nie mógł przewidzieć, jak potoczy się sytuacja z koronawirusem. Jeszcze niedawno prowadziliśmy normalny tryb życia, chodziliśmy do pracy, spotykaliśmy się ze znajomymi i po prostu – żyliśmy. Obecnie sytuacja zmusiła wiele ludzi do pozostania w domach, porzucenia pracy, a często zwolnienia z niej. Jednak rynek internetowy wciąż działa i dołącza coraz więcej firm, aby przetrwać. Nie tylko firmy korzystają teraz z udogodnień online. Każdy z nas szuka chociażby namiastki normalności, aby nie zanudzić się w czterech ścianach. Ciekawym rozwiązaniem są wirtualne spacery w czasach pandemii.

Czym są prezentacje 360 i 3D?

Obecnie spotkania między ludźmi są ograniczone do minimum. Ciężko więc w wielu biznesach dalej prowadzić negocjacje i dopinać wszelkich umów. Są jednak rozwiązania, które wciąż mogą pomóc w kilku przypadkach. Dotyczy to przede wszystkim rynku nieruchomości, sklepów internetowych, a także biur. Mowa o wirtualnych spacerach, które pozwolą przenieść się z własnego domu do dowolnego miejsca. Takie rozwiązanie znamy już z Google Street View. To właśnie na Mapach Google mamy dostęp do prezentacji 360 i 3D, dzięki którym poczujemy się, jakbyśmy stali na właśnie wyszukanej ulicy. Taki sam wirtualny spacer może być wykonany w Twoim biurze, firmie, czy sklepie.

Wirtualny spacer 3D pokaże, jak wygląda Twoja firma

Ciekawą formą jest także ukazanie firmy „z lotu ptaka”. Oprócz spaceru po budynku w wirtualnej rzeczywistości można ukazać cały układ pomieszczeń w modelu 3D. Użytkownicy – potencjalni klienci oraz pracownicy – będą mieli jak na dłoni plan wszystkich pokoi. To jeszcze bardziej czytelna forma ukazania przestrzeni niż sam wirtualny spacer. Co więcej, aby stworzenie projektu było jeszcze lepszym narzędziem marketingowym, w różnych miejscach w całym budynku można zamieścić tagi, które będą odnośnikami do witryny internetowej naszego biznesu.

Ile kosztuje nas wirtualny spacer Google?

W kwestii finansów powinniśmy wiedzieć o dwóch rzeczach. Po pierwsze ponosimy tylko jedną opłatę za wykonanie usługi. Płacimy cenę za przygotowanie wirtualnego spaceru. Taka usługe najlepiej zlecić profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem takim jak https://www.fotografsv.pl/ Jego pojawienie się i utrzymanie w Internecie nic nas nie kosztuje. Hostingiem zajmuje się Google. Nie musimy płacić za utrzymanie żadnej domeny. Dodatkowo link do wirtualnego spaceru można umieścić praktycznie wszędzie.

Jak może pomóc nam wirtualny spacer 3D 360 w czasach pandemii?

Jeśli nie chcemy zniknąć z rynku, musimy utrzymać naszą widoczność w Internecie. To tutaj obecnie działa praktycznie cały handel, biznes i wszystkie inne dziedziny rynkowe. Wirtualny spacer pozwoli na pokazanie potencjalnym klientom, pracownikom i udziałowcom wnętrza naszego biura lub sklepu. Wirtualny spacer może także pokazać nieruchomości na sprzedaż oraz mieszkania. W rzeczywistości nie możemy wyjść do żadnego innego miejsca poza naszym domem. Jednak w wirtualnej rzeczywistości każdy pójdzie dokładnie tam, gdzie chce!

Pasjonaci nowoczesności, którzy pomagają Ci nawigować po świecie nowinek technologicznych oraz sprzętu RTV i AGD. Z nami zrozumiesz tajniki najnowszych gadżetów, technologii, a także sposoby na ulepszenie Twojego domowego zacisza.